Svátky


Svátky na trzích v roce 2011

ČR (BCPP):
25.4., 5. a 6.7., 28.9., 28.10., 17.11., 26.12.

V roce 2011 se uskuteční celkem 253 burzovních dnů vs. 252 dnů v roce 2010.

Upozornění: Od 1.2.2011 se prodlužuje o 20 minut seance, tj. do 16:20 hod., resp. do 16:27 hod. včetně závěrečné aukce; celkové konečné výsledky pak budou zveřejňovány místo v 17 hod. až v 17:15 hod.

USA:

  Martin Luther King, Jr. Day   17.1.
  Washington's Birthday/Presidents' Day   21.2.
  Good Friday   22.4.
  Memorial Day   30.5.
  Independence Day   4.7.
  Labor Day   5.9.
  Thanksgiving Day**   24.11.****
  Christmas   26.12. (observed)

**The Trading Floor will close at 1:00p.m. Crossing Session order entry begins at 1:00p.m. and will conclude at 1:30p.m.
****Each market will close early at 1:00 p.m. on Friday, November 25, 2011 (the day after Thanksgiving). Crossing Session orders will be accepted beginning at 1:00 p.m. for continuous executions until 1:30 p.m. on this date.

Vysvětlivky/doplnění:
24.11. - trhy zavřeny, 25.11. - zkrácená seance do 19 hod. SEČ
31.12. - proběhne běžná seance

Polsko - Warsaw Stock Exchange:
6.1., 22.4., 25.4., 3.5., 23.6., 15.8., 1.11., 11.11., 26.12.

Maďarsko - Budapest Stock Exchange:
14. a 15.3., 25.4., 13.6., 31.10., 1.11., 26.12.

Rakousko - Wiener Börse:
6.1., 22.4., 25.4., 2.6., 13.6., 23.6., 15.8., 26.10., 1.11., 8.12., 26.12., 30.12.

Německo - Deutsche Börse Group:
22.4., 25.4., 26.12.

Francie - NYSE Euronext:
22.4., 25.4., 26.12.

Británie - London Stock Exchange:
3.1., 22.4., 25.4., 29.4., 2.5., 30.5., 29.8., 26.12., 27.12. (23. a 30.12. zkrácená seance do 13:30 hod. SEČ)

Na níže uvedeném odkazu naleznete přehlednou tabulku obchodních dnů i dalších trhů, které spadají pod NYSE Arca Europe: http://www.euronext.com/fic/000/061/277/612774.pdf 

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 20.10. 2017
New York 15:55
open 00:05
Londýn 20:55
closed 11:05
Frankfurt 21:55
closed 11:05
Praha 21:55
closed 11:20
Moskva 23:55
closed 08:05
Tokio 04:55
closed 04:05
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch