Kontakty

CAPITAL PARTNERS a.s.

CAPITAL PARTNERS a.s.,se sídlem Praha 1, Dušní 22, PSČ: 110 05, identifikační číslo 60281308, zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B. 4127, CZECH REPUBLIC.

Obchodní centrum Pankrac House:

Lomnického 9
140 00, Praha 4
help@stockmarket.cz

 

Recepce:
+420 242 454 001
+420 242 454 002

Subdealing - přijímání obchodních pokynů
Příjímání pokynů: CZ (+420) 800 555 577
  ALL 00 420 222 288 222
  PL 008 001 115 004
FAX: +420 242 410 742
Dealing (provádění pokynů, řešení nestandardních situací v českém nebo anglickém jazyce).
Telefon: +420 242 454 007
  +420 242 454 008
  +420 242 454 098
  +420 242 454 099
  +420 242 454 100
Analytické oddělení
Telefon: +420 242 454 080
E-mail: analytik@stockmarket.cz


BACK OFFICE – oddělení smluvní dokumentace
Telefon: +420 242 454 092
Fax: +420 242 410 752
E-mail: documents@stockmarket.cz
BACK OFFICE
Telefon: +420 242 454 231
Fax: +420 545 212 523
E-mail: office@stockmarket.cz
Oddělení OTC
Telefon: +420 224 816 092
  +420 224 816 093
  +420 224 816 094
Fax: +420 224 814 216
E-mail: info@capart.cz
Útvar Compliance a řízení rizik
Telefon: +420 242 454 019
E-mail: help@capart.cz
SMS centrum (jen odchozí zprávy)
Telefon: +420 731 628 063
  +420 736 305 306

Další kontakty naleznou klienti CAPITAL PARTNERS ve své schránce.

SUBDEALING

Pokyny jsou přijímány prostřednictvím vázaných zástupců CAPITAL PARTNERS a.s., organizovaných v souladu s interními předpisy v útvaru „SUBDEALING CAPITAL PARTNERS“ v jazyce českém, polském, maďarském, rumunském, slovinském, ruském, bulharském a anglickém.

Vázaní zástupci jsou oprávněni poskytovat investiční službu přijímání a předávání pokynů týkajících se investičních nástrojů ve vztahu i investičním cenným papírům a cenným papírům kolektivního investování.

Seznam vázaných zástupců.

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 12.12. 2017
New York 01:21
closed 08:09
Londýn 06:21
closed 01:39
Frankfurt 07:21
closed 01:39
Praha 07:21
closed 01:54
Moskva 09:21
open 07:24
Tokio 14:21
open 00:39
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch