CP a média

US Futures: Závěrečné deja vu?

Datum vydání: 27.12.2010
Médium: Finance.cz
Odkaz: http://www.finance.cz/zpravy/finance/292762/


nulým čtvrtkem skončil předposlední obchodní týden t.r. již ve vyloženě svátečním rytmu, když na NYSE se objem zobchodovaných akcií pohyboval kolem 600 mil. akcií. To je ilustrativní číslo nízké aktivity na trzích. A to byl ekonomický kalendář docela ještě plný důležitých makrodat.Nicméně konec roku 2010 se přiblížil a při dnešním jistě spíše „gaučovém“ tradingu nelze čekat nějaké dramatické výkony.Podle obchodování evropských trhů, které jsou v minusovým polích, je také indikace futures zatím podobným směrem.Podle přehledu makroindikátorů bude reportován pouze Dallas FED Manufacturing Activity za prosinec s oček. 17 bodů. Výkonnost US hlavních akciových indexů od začátku t.r., index DJIA +11%, Nasdaq Comp. +18%, Standard and Poor´s 500 +13%. Divize firmy GE Capital prodala svůj business mexických spotřebních hypoték včetně portfolia těchto produktů za 2 mld. USD skupině Grupo Financiero Santander Mexico. V návaznosti na zvýšení 1Y výpůjční sazby čínskou centrální bankou o 25 bps. na úroveň 5,81% p.a. by podle průzkumu Bloomberg News měly sazby růst do konce roku 2011 až na úroveň 6,56% p.a. Na komoditních trzích se ropa NYMEX WTI obchoduje za kurs 91,18 USD za barel a zlato je na ceně 1383,40 USD za trojskou unci. Na forexu jsou cross rates EUR/USD na hranici 1,3165. Aktuální podoba indikací futures vypadá následovně: DJIA -42 bodů, Nasdaq 100 -6,75 bodů a SP 500 -4,90 bodů.

http://www.finance.cz/zpravy/finance/292762/

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 17.10. 2018
New York 16:48
closed 16:42
Londýn 21:48
closed 10:12
Frankfurt 22:48
closed 10:12
Praha 22:48
closed 10:27
Moskva 00:48
closed 07:12
Tokio 05:48
closed 03:12
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch