CP a média

US Futures dne 17.12.2010: Nižší frekvence kursotvorných impulsů

Datum vydání: 17.12.2010
Médium: Akcie.cz
Odkaz: http://www.akcie.com/komentare-a-doporuceni/77916-us-futures-dne-17-12-2010-nizsi-frekvence-kursotvornych-impulsu/


Oproti včerejšímu ovlivnění směru trhů do pozitivního closingu především díky reportu Philadelphia FED, nebude dnes síla dopadu makrodat na trhy srovnatelná. Nicméně je třeba zmínit, že německý index Ifo skončil za prosinec na historickém maximu.

Podle ekonomického kalendáře je tak na programu pouze 1 položka, kterou je Leading Indicators (předstihové ukazatele) za listopad s oček. 1,1%.

Dalším fenoménem, který se vyskytne na trzích je tzv. quadraple witching (expirace opčních a futures kontraktů) a to může na trzích znamenat poněkud vyšší volatilitu.

Britská banka Royal Bank of Scotland (RBS) prodá za cca 3,9 mld. GBP japonské The Bank of Tokyo Mitsubishi některá nejádrová finanční aktiva (pokračuje s bankou v jednáních o prodeji i dalších aktiv).

Společnost Suncor Energy (SU) uzavřela několik dohod se společností Total (TOT) týkající se vzájemné spolupráce na řadě ropných polí v Kanadě, resp. o vzájemném majetkovém provázání v dceřinných společnostech; v rámci dohody SU navíc obdrží vyrovnání 1,751 mld. CAD.

V rámci privátních firem zaznamenaly firmy Facebook, Groupon, Twitter a další webové firmy 54% nárůst jejich kombinované hodnoty od června t.r., konkrétně Facebook vzrostl valuačně o 56% na celkových 41,2 mld. USD k 1.12. t.r.

Na komoditních trzích se ropa NYMEX WTI obchoduje za 87,72 USD za barel a zlato je na ceně 1375,90 USD za trojskou unci. Na forexu jsou cross rates EUR/USD na hranici 1,3310.

Aktuální indikace futures jsou zatím zcela nevypovídající, neboť DJIA je 0 bodů, Nasdaq 100 -2,50 bodů a SP 500 -0,70 bodů.

CAPITAL PARTNERS a.s.

J. Stoulil

http://www.akcie.com/komentare-a-doporuceni/77916-us-futures-dne-17-12-2010-nizsi-frekvence-kursotvornych-impulsu/

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indexy
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures na indexy
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Komodity
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Aktualizováno 20.4.2011 16:26

(Data mohou být zpožděna!)

Dnes je 23.7. 2018
New York 00:01
closed 09:29
Londýn 05:01
closed 02:59
Frankfurt 06:01
closed 02:59
Praha 06:01
closed 03:14
Moskva 08:01
open 08:44
Tokio 13:01
open 01:59
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.
Vyhledávání:  

Stockmarket Google Finance Market Watch