Kontakty

CAPITAL PARTNERS a.s.

CAPITAL PARTNERS a.s. z siedzibą w Pradze, ul. Dušní 22, kod 110 05, nr identyfikacyjny 60281308, wpisana do rejestru sądowego Miejskiego Sądu w Pradze pod nr B. 4127, Republika Czeska.

 

Centrum handlowe Pankrac House

Lomnického 9
140 00, Praha 4
admin@stockmarket.cz

 

Repcepcja:

+420 242 454 001
+420 242 454 002

 

Subdealing – przyjmowanie zleceń przeprowadzenia transakcji
Przyjmowanie zleceń: PL 008 001 115 004
ALL 00 420 222 288 222
Fax: +420 242 410 742
Dealing (przeprowadzanie transakcji, rozwiązywanie nietypowych problemów, obsługa w języku czeskim lub angielskim)
Telefon: +420 242 454 007
+420 242 454 008
+420 242 454 098
+420 242 454 099
+420 242 454 100
Centrum analityczne
Telefon: +420 242 454 080
E-mail: analytik@stockmarket.cz

Dział Dokumentacji – oddělení smluvní dokumentace
Telefon: +420 242 454 092
Fax: +420 242 410 752
E-mail: documents@stockmarket.cz
Dział Dokumentacji
Telefon: +420 242 454 231
Fax: +420 545 212 523
E-mail: office@stockmarket.cz
Dział OTC
Telefon: +420 224 816 092
+420 224 816 093
+420 224 816 094
Fax: +420 224 814 216
E-mail: info@capart.cz
Dział Compliance i Zarządzania Ryzykiem
Telefon: +420 242 454 019
E-mail: help@capart.cz
Centrum SMS (tylko wiadomości wychodzące)
Telefon: +420 731 628 063
+420 736 305 306

Pozostałe kontakty klienci odnajdą w swojej skrzynce e-mail.

SUBDEALING

Zlecenia przyjmowane są za pośrednictwem agentów inwestycyjnych, przedstawicieli CAPITAL PARTNERS a.s., ustanowionych w zgodzie z wewnętrznymi przepisami „SUBDEALING CAPITAL PARTNERS” w językach: czeskim, polskim, węgierskim, rumuńskim, słoweńskim, rosyjskim, bułgarskim i angielskim.

Agenci inwestycyjni posiadają uprawnienia pozwalające na oferowanie usług inwestycyjnych takich jak przyjmowanie i przekazywanie zleceń dotyczących narzędzi inwestycyjnych zarówno łączących się z papierami wartościowymi, jak papierami wartościowymi grupowego inwestowania.

Lista przedstawicieli

(bliższe informacje tutaj)

Spadek wartości
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Index
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Indeksy futures
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Surowce
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Zaktualizowane 20.4.2011 16:26

(Dane z opóźnieniem)

Dzisiaj jest 15.8. 2018
Nowy York 10:22
open 05:38
Londyn 15:22
open 01:08
Frankfurt 16:22
open 01:08
Praga 16:22
open 00:05
Moskwa 18:22
closed 13:38
Tokio 23:22
closed 09:38
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Szukaj:  

Stockmarket Google Finance Market Watch