SPAD

AAA - NL0006033375

AAA
Cursul26,19
Schimbare0,49, 1,91%
Volumul12390
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

CETV - BMG200452024

CETV
Cursul349,00
Schimbare-10,80, -3,00%
Volumul50509
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

ČEZ - CZ0005112300

ČEZ
Cursul890,00
Schimbare12,00, 1,37%
Volumul783866
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

ECM - LU0259919230

ECM
Cursul49,10
Schimbare1,05, 2,19%
Volumul9136
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

ERSTE - AT0000652011

ERSTE
Cursul847,30
Schimbare5,00, 0,59%
Volumul155889
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

FORTUNA - NL0009604859

FORTUNA
Cursul108,40
Schimbare0,40, 0,37%
Volumul15698
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

KITD - US4824702009

KITD
Cursul187,00
Schimbare-0,50, -0,27%
Volumul57056
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

KB - CZ0008019106

KB
Cursul4 200,00
Schimbare20,00, 0,48%
Volumul41260
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

NWR - NL0006282204

NWR
Cursul277,00
Schimbare9,50, 3,55%
Volumul620235
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

ORCO - LU0122624777

ORCO
Cursul213,00
Schimbare3,00, 1,43%
Volumul46480
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

PEGAS - LU0275164910

PEGAS
Cursul445,00
Schimbare-1,50, -0,34%
Volumul5536
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

P.MORRIS - CS0008418869

P.MORRIS
Cursul9 110,00
Schimbare-1 170,00, -11,38%
Volumul5013
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

O2 - CZ0009093209

O2
Cursul416,80
Schimbare6,80, 1,66%
Volumul519819
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

UNIPETROL - CZ0009091500

UNIPETROL
Cursul185,70
Schimbare-1,30, -0,70%
Volumul17984
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii

VIG - AT0000908504

VIG
Cursul970,00
Schimbare-4,00, -0,41%
Volumul4475
Data2.8.2011 18:30
Alte informaţii
SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indici
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures pe indici
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Comoditati
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Atenţie: datele au întârziere)

Azi e 24.2. 2018
New York 09:28
closed 48:02
Londra 14:28
closed 41:32
Frankfurt 15:28
closed 41:32
Praga 15:28
closed 41:47
Moscova 17:28
closed 38:32
Tokio 22:28
closed 34:32
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Căutare:  

Stockmarket Google Finance Market Watch