Contacte

CAPITAL PARTNERS a.s.

CAPITAL PARTNERS a.s.,cu adresa juridica Praga 1, Dušní 22, PSČ: 110 05, numar de identificare 60281308, care este inregistrata in registrul comercial, care este condus de judecatoria orasaneasca din Praga, anexa B. 4127, CZECH REPUBLIC.

Centrul Komercial Pankrac Hous

Lomnického 9
140 00, Praga 4
admin@stockmarket.cz

Receptie:
+420 242 454 001
+420 242 454 002

Subdealing - primirea ordinelor de comercializare
Primirea ordinelor: ALL 00 420 222 288 222
  PL 008 001 115 004
  CZ (+420) 800 555 577
Fax: +420 242 410 742
Dealing (realizarea transactiilor, rezolvarea situatiilor nestandarte in limba ceha,engleza,romana).
Telefon: +420 242 454 007
  +420 242 454 008
  +420 242 454 098
  +420 242 454 099
  +420 242 454 100
Sectia de analiza
Telefon: +420 242 454 080
E-mail: analytik@stockmarket.cz

BACK OFFICE – sectia documentatiei de contract
Telefon: +420 242 454 092
Fax: +420 242 410 752
E-mail: documents@stockmarket.cz
BACK OFFICE
Telefon: +420 242 454 231
Fax: +420 545 212 523
E-mail: office@stockmarket.cz
Sectia OTC
Telefon: +420 224 816 092
  +420 224 816 093
  +420 224 816 094
Fax: +420 224 814 216
E-mail: info@capart.cz
Grupa Compliance si Risk Managment
Telefon: +420 242 454 019
E-mail: help@capart.cz
SMS centru (doar mesaje expediate)
Telefon: +420 731 628 063
  +420 736 305 306

Alte contacte clientii CAPITAL PARTNERS vor gasi in cutia sa postala.

SUBDEALING

Ordinele sunt primite prin intermediul agentilor CAPITAL PARTNERS a.s., organizate conform cu regulamentul intern al sectiei „SUBDEALING CAPITAL PARTNERS“ in limba ceha, poloneza, ungara, romana, slovena, rusa, bulgara si engleza.

Agentii au dreptul sa acorde servicii investitionale, legate de primirea si transmiterea ordinelor, ce tin de instrumentele investitionale, de hartii de valoare si hartii de valoare pentru investirea colectiva.

Lista agentilor.

SPAD
AAA26,191,91%
CETV349,00-3,00%
ČEZ890,001,37%
ECM49,102,19%
ERSTE847,300,59%
FORTUNA108,400,37%
KITD187,00-0,27%
KB4 200,000,48%
NWR277,003,55%
ORCO213,001,43%
PEGAS445,00-0,34%
P.MORRIS9 110,00-11,38%
O2416,801,66%
UNIPETROL185,70-0,70%
VIG970,00-0,41%
Indici
PX1 241,900,76%
DAX7 254,633,06%
FTSE 1006 028,112,23%
CAC 404 006,652,51%
ATX2 845,941,88%
DJES 502 614,471,71%
BUX23 995,201,67%
WIG 202 930,291,46%
Russian dep.1 748,321,06%
DJI12 455,621,54%
Nasdaq2 801,082,04%
SP5001 331,541,44%
Nikkei 2259 606,821,76%
Futures pe indici
DJES 50 Fut.2 798,210,47%
DJI Fut.11 910,401,14%
Nasdaq Fut.2 242,960,65%
SP500 Fut.1 273,801,20%
Comoditati
Crude Oil109,821,42%
Brent122,641,08%
Gold1 503,990,51%
Cooper428,501,42%
Silver44,922,16%
Coal128,96-0,35%
Forex
EUR/USD1,45241,32%
EUR/GBP0,88520,75%
EUR/CHF1,29400,32%
EUR/PLN3,9641-0,08%
EUR/HUF264,3300-0,64%
EUR/RUB40,77820,59%
EUR/CZK24,19400,11%
PLN/CZK6,10340,17%
HUF/CZK9,15430,73%
RUB/CZK0,5935-0,32%
GBP/CZK27,3310-0,64%
USD/CZK16,6569-1,22%
USD/CHF0,8910-0,98%
USD/JPY82,3500-0,29%
USD/PLN2,7290-1,39%
USD/RUB28,0779-0,82%
USD/GBP0,6094-0,57%

Updated 20.4.2011 16:26

(Atenţie: datele au întârziere)

Azi e 20.5. 2018
New York 09:59
closed 23:31
Londra 14:59
closed 17:01
Frankfurt 15:59
closed 17:01
Praga 15:59
closed 17:16
Moscova 17:59
closed 14:01
Tokio 22:59
closed 10:01
cz ru hu pl ro si bg en
CAPITAL PARTNERS a.s. E-mail CAPITAL PARTNERS a.s.

Căutare:  

Stockmarket Google Finance Market Watch